👌Όμορφος, συγκινητικός, γεμάτος ελπίδα, χαμόγελα & αισιοδοξία ο 1ος Φιλανθρωπικός Κολυμβητικός Αγώνας Αντοχής «Αντέχω για την “Ελπίδα”», που διοργάνωσε η Μονάδα Αυτιστικού Ατόμου & Αυτιστικού Ατόμου με Νοητική Αναπηρία “ΕΛΠΙΔΑ” σε συνεργασία με τη Δημοτική Κοινωφελή Επιχείρηση Ωραιοκάστρου (ΔΗ.Κ.Ε.Ω.)!
👏Συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες της μαραθώνιας κολύμβησης που άντεξαν συνεχόμενες 12 ώρες στο νερό…, προκειμένου να ενισχυθεί η διαχρονική φιλανθρωπική δράση της Μονάδας “ΕΛΠΙΔΑ”!
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2022/09/54E532AB-03FA-4394-8501-60D08FDB1531-1024x682.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2022/09/BBD9A447-BF39-435D-9E11-00B09A633A9D-1024x832.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2022/09/C529B79A-B664-41BA-94C3-E33851C09BC9-1024x717.jpeg)