👌Σε μια εποικοδομητική συνάντηση γνωριμίας που είχα με εκπαιδευτικούς της πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης, οι οποίοι ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμα μου, ανταλλάξαμε ενδιαφέρουσες απόψεις:
🔹για την επιλογή στελεχών εκπαίδευσης,
🔹για τις δυσχέρειες εφαρμογής του συστήματος αξιολόγησης,
🔹για τις επερχόμενες εκλογές των αιρετών στα υπηρεσιακά συμβούλια κ.ά.
👍Η συνεννόηση, η ουσιαστική συνεργασία & ο συντονισμός μεταξύ Πολιτείας & Εκπαιδευτικών, αποτελούν αδιαμφισβήτητα εχέγγυα αναβάθμισης της εκπαιδευτικής διαδικασίας!
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2022/09/5A2FE985-564A-45CC-A4BC-DA2090D87EC3.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2022/09/29C32951-EA28-4304-B267-70F0251418F3.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2022/09/A5800B17-5CC3-4688-93E1-20529B7B0969.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2022/09/9D2AECF1-653C-4D4C-ABD4-BA2AB8023005.jpeg)