Ανταμώσαμε με τις γυναίκες του Ωραιοκάστρου και δοκιμάσαμε τα νόστιμα παραδοσιακά τοπικά εδέσματα που μας παρουσίασαν σε μια εξαιρετική εκδήλωση:
“Οι γειτονιές του Ωραιοκάστρου /
Γεύσεις, χρώματα & μελωδίες”! 🥧 🎨 🎼
Οι γεύσεις αυτές παντρεύτηκαν με τα χρώματα μιας όμορφης έκθεσης ζωγραφικής με έργα των μελών του Συλλόγου και τις μελωδίες της Ορχήστρας του Κέντρου Γραμμάτων & Τεχνών Δίου!
🏆Αξίζουν “Άριστα 10’!” στο Συμβούλιο και σε όλα τα μέλη του Συλλόγου Γυναικών ”Η Αρίστη” για τις εξαιρετικές πρωτοβουλίες που συνδέουν την παράδοση με καινοτόμες ιδέες, δράσεις και εκδηλώσεις…!
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2022/06/E70F32E5-1543-4EDE-B59F-9104C2DD00B7.jpeg)