👌Με σύμμαχο τον ηλιόλουστο καιρό & τη συμμετοχή ντόπιων & επισκεπτών από τις γύρω περιοχές που κατέκλυσαν την πλατεία του χωριού, γιορτάσαμε σήμερα το μεσημέρι με κέφι & χαρά τη φετινή παραγωγή Τσίπουρου στη Χρυσαυγή Λαγκαδά!
😊Άλλωστε είναι γνωστό ότι… “Με γλυκάνισο ή άνευ, με πάγο ή χωρίς, το τσίπουρο είναι αγαπημένο ποτό των κατοίκων της Χρυσαυγής οι οποίοι γνωρίζουν & πολύ καλά την τέχνη της παραγωγής του…”!
👏Συγχαρητήρια στην Πρόεδρο & τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου του Πολιτιστικού Συλλόγου Χρυσαυγής για την έμπνευση & την απόλυτα επιτυχημένη διοργάνωση αυτής της ομολογουμένως όμορφης φετινής γιορτής!
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2022/10/6D095C0E-F425-4470-8675-A110EF6E0BBA.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2022/10/72D80AA6-6479-4A28-B3FA-D296661486E4-645x1024.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2022/10/6A1CB818-B259-4950-85A9-882E9A1E848F-768x1024.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2022/10/30AB98C7-13F1-43EB-AAC2-69300DFAE85F-1024x768.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2022/10/297B1042-E101-4DAF-A073-8D59CC9D741D-1024x721.jpeg)