Χθες & προχθές, είχα την ευκαιρία να παρευρεθώ & να συναντηθώ με αγαπητούς φίλους:
🔹στις επετειακές εκδηλώσεις “100 Χρόνια Μνήμης” από τη Μικρασιατική Καταστροφή: “Ωδή στις Αλησμόνητες Πατρίδες” που διοργανώνει η Διαχειριστική Επιτροπή του Ι.Ν. Αγίας Γλυκερίας Κωνσταντινοπολιτών Πυλαίας!
🔹στη μουσικοχορευτική εκδήλωση “Η παράδοση μας ενώνει” στην κεντρική πλατεία Θέρμης & στο ποντιακό γλέντι στα πλαίσια των εκδηλώσεων “Σταυρέτ’κα” στο Ι.Ν. Υψώσεως Τιμίου Σταυρού Τούμπας Θέρμης, που διοργάνωσε το Σωματείο “Παναγία Σουμελά” Θέρμης!
🔹 στη μουσικοθεατρική εκδήλωση για τα “100 χρόνια από τη Μικρασιατική καταστροφή”, που διοργάνωσε η Κοινότητα σε συνεργασία με τον Λαογραφικό Σύλλογο Νέου Ρυσίου “Η Αρετσού”!
🔹στην 10η πορεία ελεύθερης ιππασίας που διοργάνωσε ο Ιππικός Σύλλογος Σχολαρίου Δ. Βόλβης!
👏Συγχαρητήρια για την επιτυχία των εκδηλώσεων σε όλους του συντελεστές!
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2022/09/4B921F00-0724-462F-B3BA-B3848E593444.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2022/09/1FA6D3BE-916F-4632-8045-7640AD8DBFD3.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2022/09/9F18719D-280E-42EF-8171-07D1876BA8E4.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2022/09/4C00A6CB-18C4-4727-B8F5-31F9AEF49CE6.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2022/09/B5CEAF5D-CF24-4974-8DBA-E5DF756DF4A2.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2022/09/2176BF2F-9EDC-43FF-A6A7-83277848B27F.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2022/09/511382F3-3F4D-4616-BC63-4F526D3A534F.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2022/09/674A81D2-0D25-4014-BC29-A0BA52ECE6D6.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2022/09/C93C29B1-D251-43EA-AFB3-8C3D6A92D704.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2022/09/81EAD056-18B9-484D-9C5C-11777C8F518A.jpeg)