Συνεχίζουμε τις επισκέψεις από χωριό σε χωριό της υπαίθρου της Θεσσαλονίκης!
📌Στην ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ & στο ΛΙΒΑΔΙ, στον ορεινό όγκο του Δήμου Θέρμης, συναντήθηκα & συνομίλησα με πολίτες της περιοχής για το διακύβευμα των επικείμενων εκλογών.
📌Στη ΓΕΡΑΚΑΡΟΥ του Δήμου Λαγκαδά παρευρέθηκα στην Ακολουθία του Νυμφίου, στον Ιερό Ναό Γενέσιου της Θεοτόκου, Χοροστατούντος του Σεβασμιότατου Μητροπολίτη Λαγκαδά, Λητής & Ρεντίνης κ.κ. Πλάτωνα.
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2023/04/4DD725A5-E0C1-4686-8534-4F92FF80B63A-1024x716.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2023/04/73F6A48D-60B7-41C1-A9FE-12CA39DA7CF9-1024x712.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2023/04/03BEC8FF-A1A5-4A7D-9083-8C384AADCACB-1024x752.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2023/04/4282E5AE-26BE-4FB5-B66A-6F12225CF5B7-1024x696.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2023/04/6B415E62-9C1E-487B-91B9-66A9DD4C072B-1024x749.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2023/04/5652FD07-A6AE-4DC7-A270-ED0B96757453-1024x763.jpeg)