Παρά την κακοκαιρία των ημερών, πραγματοποιήθηκε τελικά στην αίθουσα εκδηλώσεων του Δημοτικού Σχολείου Πενταλόφου η εκδήλωση “Αγγέλων Έλευσις” για το άναμμα του Χριστουγεννιάτικου Δένδρου!
👌Και ήταν πραγματικά μια όμορφη ζεστή εκδήλωση, για την οποία αξίζουν συγχαρητήρια τόσο στο Δήμο Ωραιοκάστρου που τη διοργάνωσε όσο & σε όλους τους συντελεστές της!
👏 Ιδιαίτερα όμως θεωρώ ότι πολλά συγχαρητήρια αξίζουν στο Διευθυντή του Δημοτικού Σχολείου κ.”Χρήστο Τερζή”, διότι παράλληλα ως χοροδιδάσκαλος προσπαθεί με αγάπη να διατηρήσει & να μεταλαμπαδεύσει έθιμα & παραδόσεις στις νεότερες γενιές…!
😊Καλό μήνα!
🙏Καλά Χριστούγεννα σε όλον τον κόσμο!
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2022/12/56513E65-631E-4AEF-B05C-59016FDCC7E8.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2022/12/52C0BBF4-40F4-4F40-BD09-BEA7DE1713D7.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2022/12/D9090AEA-4EDC-4CBD-B164-845DC2F307D7.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2022/12/19B12CDE-2008-48DF-9DC1-937CE2152851.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2022/12/3AEF408B-AF9E-4C55-98D7-C8EA09B8F436.jpeg)