Λήξη προεκλογικής περιόδου…
😉Χαλαρή λοιπόν η σημερινή ημέρα, χωρίς περιοδείες & λοιπές κομματικές δραστηριότητες…
👌Έτσι σήμερα, με χαλαρή διάθεση, βρήκα την ευκαιρία να παρακολουθήσω τους ιππικούς αγώνες που διεξήχθησαν στο Αθλητικό Κέντρο Ιππασίας Θεσσαλονίκης (Α.Κ.Ι.Θ.) στο Νέο Ρύσιο, με τη συμμετοχή νέων αθλητριών & αθλητών.
👏Αξίζουνε πολλά συγχαρητήρια στον προπονητή του Α.Κ.Ι.Θ. & διακριθέντα αθλητή Δημήτρη Μανδρίνο, για τη διαχρονική του συνεισφορά στο όμορφο άθλημα της ιππασίας!🐎🐎🐎
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2024/06/1bd249ce-f5e3-487b-89df-6dff5a63e54f-768x1024.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2024/06/13ca6b66-08c1-45e4-86dd-d9ddec6dc887-882x1024.jpeg)