👌Μαζί με τον Πρόεδρο:
🔹στον πρωινό καφέ με άλλους βουλευτές στο “Ολύμπιον”, όπου μιλήσαμε για τα ζητήματα της Θεσσαλονίκης & της ευρύτερης περιοχής μας,
🔹στην εκδήλωση παρουσίασης της εθνικής στρατηγικής για την καταπολέμηση της ενδοσχολικής βίας & του εκφοβισμού με τίτλο “STOP Bullying…!”, στο 3ο Γυμνάσιο Πολίχνης, παρουσία του Υπουργού Παιδείας Κυριάκου Πιερρακάκη,
& τέλος…
🔹δίπλα στο Πρωθυπουργό, στην αγορά & τα καφέ της Πολίχνης, όπου συναντήθηκε & συνομίλησε με πολίτες της περιοχής.
💪Προχωράμε μαζί…, στο πλευρό του Κυριάκου Μητσοτάκη, διότι αποτελεί τη μόνη συγκροτημένη πολιτική προσωπικότητα που εγγυάται τη σιγουριά, τη σταθερότητα & την πρόοδο της Ελλάδας!🇬🇷
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2024/04/92901fc8-02be-47a7-970c-4a06c6184cb5.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2024/04/bd787d2d-b0fa-4f61-90c1-90ff07781143.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2024/04/f3128b02-2806-4721-abad-54ef86d451fc.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2024/04/3421099e-4e37-4494-9f0a-cc9fbbdea382.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2024/04/2e8affb0-aab9-4aed-8bcc-ff854ebd7179.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2024/04/cfbd835c-c954-4636-ad07-97ba9ebced41-1024x873.jpeg)