👏Συγχαρητήρια στον Πολιτιστικό Σύλλογο Επανομής που διοργάνωσε, για ακόμη μια χρόνια, με επιτυχία το “Εαρινό Αντάμωμα Χορευτικών Ομάδων 2024” των Πολιτιστικών Συλλόγων της ευρύτερης περιοχής του Δήμου Θερμαϊκού & άλλων περιοχών της Ελλάδας, στην πλατεία της Επανομής!
👌Μια εξαιρετικά όμορφη μουσικοχορευτική εκδήλωση που αντικατοπτρίζει & δικαιώνει την φράση του “Κωνσταντίνου Καβάφη” που χρησιμοποίησε ο Πολιτιστικός Σύλλογος Επανομής στη σχετική πρόσκλησή του:
📌«Όταν χορεύεις…, το σώμα γράφει στην γη αυτό που θέλει να πει η ψυχή σου!»🙏
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2024/05/b4226fac-280f-4ac4-bed6-7e3df1418f33-867x1024.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2024/05/0334acbf-2894-4e3d-9011-0039b13293db-696x1024.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2024/05/8215763c-1f87-473b-92d1-4db26dbe83ea-797x1024.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2024/05/b61fee04-ab5d-4e40-87c6-a26db38d727a.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2024/05/153a7dab-67a2-4dc6-941d-3ea6f9ea3770-1024x785.jpeg)