👌Πλούσιο σε εκδηλώσεις Σαββατοκύριακο!
Παρευρέθηκα:
📌στην κοπή βασιλόπιτας της Τοπικής Οργάνωσης Ν.Δ. του Α’ Δημοτικού Διαμερίσματος / ΔΕΕΠ Α’ Θεσσαλονίκης, με κύριο ομιλητή τον Υπουργό Επικράτειας Μάκη Βορίδη,
📌στην κοπή βασιλόπιτας του μη κερδοσκοπικού σωματείου ΑΜΕΑ “Άγιος Αναστάσιος ο Πέρσης” στον Τρίλοφο,
📌στην κοπή βασιλόπιτας του Σωματείου “Παναγία Σουμελά Δήμου Θέρμης” & στη “Γιορτή Γραμμάτων” με σχετική ομιλία, βράβευση επιτυχόντων σε ΑΕΙ, χορωδία & χορευτικά σχήματα του Σωματείου,
📌στην κοπή βασιλόπιτας του Αθλητικού Συλλόγου “Α.Σ. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ” στον Λαγκαδά,
📌στο παραδοσιακό έθιμο της “Γιορτής Τσιγαρίδας” του “Μορφωτικού Πολιτιστικού Συλλόγου Βρασνών” Δήμου Βόλβης, με παράλληλη επίσκεψη στο “Μουσείο Βρασνών: Ορυκτών-Πετρωμάτων & Λαογραφικό”!
👏Συγχαρητήρια στους διοργανωτές!
🙏Καλή, ευλογημένη & δημιουργική νέα χρονιά για όλους!
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2024/01/IMG_0438.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2024/01/IMG_0439.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2024/01/IMG_0440.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2024/01/IMG_0441.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2024/01/IMG_0442.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2024/01/IMG_0443.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2024/01/IMG_0444.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2024/01/IMG_0445.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2024/01/IMG_0446.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2024/01/IMG_0447.jpeg)