Στο πλαίσιο των προγραμματισμένων περιοδειών σε Δήμους της Β’ Θεσσαλονίκης ενόψει των Ευρωεκλογών της 9ης Ιουνίου, βρεθήκαμε σήμερα το πρωί σε περιοχές του Δήμου Βόλβης.
🏃🏻♂️Επισκεφτήκαμε & διανείμαμε ενημερωτικό υλικό:
📌στη Λαϊκή Αγορά & τα εμπορικά καταστήματα της Ασπροβάλτας,
📌στο Αστυνομικό Τμήμα Βόλβης,
📌στη Δημοτική Επιχείρηση Ύδρευσης Αποχέτευσης Δήμου Βόλβης (Δ.Ε.Υ.Α.Β.),
📌σε εμπορικά καταστήματα των Βρασνών κ.ά.
👌Μεταφέρουμε σε κάθε πολίτη & σε κάθε επαγγελματία τις θέσεις της παράταξης & το μήνυμα του Προέδρου μας Κυριάκου Μητσοτάκη για πολιτική σταθερότητα & ισχυρή φωνή της Ελλάδας στην Ευρώπη! 🇬🇷🇪🇺
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2024/06/10add655-8bd9-4e52-abc8-7e92545f2c16-853x1024.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2024/06/bc31763b-91d8-4d9b-9216-a39a630f026c.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2024/06/df73f55e-76e5-45ac-a599-c876726115a7-836x1024.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2024/06/2b76a1e1-b259-4ba2-9409-8de08f79589a-890x1024.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2024/06/742f833e-814a-42eb-a623-534a69cb264c-772x1024.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2024/06/b171269a-e73f-44ef-999e-dc223e78fd8a.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2024/06/0f22f3aa-9fbb-45a6-8c59-3c82b9151df3.jpeg)
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2024/06/89d923d5-0910-4d02-9dc6-a8e72e901f05-661x1024.jpeg)