Παρευρέθηκα χθες σε δύο ενδιαφέρουσες εκδηλώσεις που έλαβαν χώρα σε περιοχές του Δήμου Πυλαίας-Χορτιάτη:
📌Στην ενημερωτική ομιλία πρόληψης για τον καρκίνο του μαστού που διοργάνωσε ο “Πολιτιστικός Σύλλογος Γυναικών Ασβεστοχωρίου” & το “Άλμα Ζωής” Ν.Θεσσαλονίκης!
&
📌Στα εγκαίνια έκθεσης ζωγραφικής “Μορφές & Χρώματα” των Χρήστου & Στέργιου Κοβατσιάδη που διοργάνωσε ο Πολιτιστικός Σύλλογος “Φιλάρετος”, στην “Αίθουσα Πινακοθήκης” του Δημαρχείου Πανοράματος!
👏Συγχαρητήρια στους διοργανωτές & τους συντελεστές των εκδηλώσεων!
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2022/11/E6CB3DF3-4148-4FF5-927C-1E9DA26BCC99-1024x947.jpeg)