Αυτό το Σαββατοκύριακο, βρισκόμαστε στην Αθήνα, στα πλαίσια της επαγγελματικής μου δραστηριότητας, με τη συμμετοχή της οικογενειακής μας επιχείρησης στην 7η Διεθνή Έκθεση Τροφίμων:
📌”MDF EXPO 2022” (Meat/Dairy/Frozen).
Μια εξαιρετική διοργάνωση που συγκεντρώνει επαγγελματίες τροφίμων από 3 αγορές:
🔹κρέατα (meat),
🔹γαλακτοκομικά (dairy),
🔹κατεψυγμένα (frozen),
👏Συγχαρητήρια στην Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας, όπου με τις δράσεις προβολής & προώθησης που ξεκινήσαμε από την περίοδο που ήμουν Αντιπεριφερειάρχης Αγροτικής Οικονομίας, εξακολουθεί να στηρίζει επιχειρήσεις του αγροδιατροφικού τομέα, δίνοντας τη δυνατότητα συμμετοχής σε τέτοιες σημαντικές διεθνείς εκθέσεις!
![](https://www.fanispapas.gr/wp-content/uploads/2022/11/B62DF6F9-3783-48BC-BB0A-2386A4C71C62.jpeg)